Informacje

VI Tour Mszana Dolna

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 15:22

Forum Gmin Beskidu Wyspowego zaprasza 1 maja na VI Tour Mszana Dolna.

Porzucona suczka ze szczeniętami

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 10:20

W weekend w Chabówce została porzucona suczka ze szczeniętami.

Remis Wierchów

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:44

W sobotnim meczu wiosennej rudy klasy A, drużyna Wierchy Rabka-Zdrój zremisowała na wyjeździe z Lubaniem Tylmanowa 1:1 (0:0). Jedyną bramkę dla rabczan strzelił Kamil Lupa.

Rabczańscy górale świętowali (zdjęcia)

Niedziela, 23 kwietnia 2017 21:14

RABKA-ZDRÓJ: Górale z Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan spotkali się w niedzielne popołudnie na tradycyjnym spotkaniu wielkanocnym nazywanym "święconym".

Koncert przyjaźni: Muzyka połączyła narody (zdjęcia i video)

Niedziela, 23 kwietnia 2017 17:44

W Rabce-Zdroju odbył się wspólny polsko-niemiecki koncert chórów Landfrauen i Cantabile pn. „Muzyka łączy narody”. Chóry pochodzą z dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą miast: niemieckiego Murrhardt oraz z Rabki-Zdroju, które to łączy od lat umowa o partnerstwie i wiele ciekawych, wspólnych przedsięwzięć. Tym razem, staraniem wielu osób, udało się po raz pierwszy zorganizować wspólny występ chórów z Murrhardt pod dyrekcją Iwony Kołodziejczyk i chóru Rabczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod batutą Zofii Zborek.

Wspólny PSZOK dla mieszkańców miasta i gminy

Sobota, 22 kwietnia 2017 18:53

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Niedźwiedź i miasta Mszana Dolna ma powstać jeszcze do końca sierpnia tego roku. Będzie się on mieścił przy ulicy Krakowskiej na placu przy oczyszczalni ścieków.

Progi zwalniające na ul. Starowiejskiej

Sobota, 22 kwietnia 2017 12:45

MSZANA DOLNA: Na ulicy Starowiejskiej, która niedojrzałym kierowcom służyła dotychczas za tor wyścigowy, zamontowano progi zwalniające.

Będzie chodnik w Kasince Małej

Piątek, 21 kwietnia 2017 12:49

W Starostwie Powiatowym w Limanowej podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej Kasinka Mała - Węglówka. Inwestycja będzie polegać na wykonaniu chodnika wraz z oświetleniem ulicznym.

W niedzielę rozpoczęcie sezonu imprezowego w klimacie DISCO POLO! (materiał sponsorowany)

Piątek, 21 kwietnia 2017 12:34

Już 23 kwietnia 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Łącku wystąpią topowe gwiazdy muzyki DISCO POLO: Piękni i Młodzi, Playboys oraz zespół Mejk. W ten sposób rozpoczynamy sezon imprezowy od mocnego akcentu w klimacie DISCO POLO!

Dwa miliomy złotych na nową siedzibę Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej

Czwartek, 20 kwietnia 2017 23:27

Już nie przy ulicy Jana Pawła, a u zbiegu ulic Spadochroniarzy i Słonecznej. Tam właśnie będzie się mieścił Miejski Dom Kultury w Mszanie Dolnej. Radni miasta zdecydowali o wyasygnowaniu 2 mln złotych na projekt, a także budowę sali widowiskowej na 236 miejsc. Inwestycja miałaby się rozpocząć jeszcze w tym roku - informuje portal TV28.pl.