• Sobota, 31 października 2020
  • Imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Informacje

Informacja na temat komunikacji w Święto Zmarłych w Rabce-Zdroju

Data: 21 października 2011, Piątek / Ilość wyświetleń: 2540

Komunikat Straży Miejskiej i Komisariatu Policji w Rabce -Zdroju dotyczący komunikacji samochodowej na terenie miasta w dniu 1 listopada - Święto Zmarłych.

Święto Zmarłych 1 listopada jak co roku stwarza problem komunikacyjny w okolicy cmentarza parafialnego przy ul. Orkana oraz cmentarza komunalnego przy ul. Kilińskiego, w związku z powyższym prosimy kierowców o pozostawianie samochodów na parkingach:

- Sklep „Dominik” ul. Zakopiańska
- Sklep „Adaś” ul. Orkana / dolny, górny poziom /
- parking przy „Starej Straży” ul. Chopina
- parking przy ul. Jana Pawła II
- parking przy Zakładach Komunalnych ul. Kilińskiego
- parking przy sklepie meblowym ul. Kilińskiego
- ul. Zakopiańska [ stacja paliw ] obok Dworca PKP oraz ul. Do Pociesznej Wody i na bocznych ulicach głównego ciągu ul. Orkana tj. ul. Roztoki, Pocztowa, Brzozowa, dojazd do szpitala Kardiologicznego - zatoka parkingowa obok tężni

Zakaz parkowania na ul. Orkana umożliwi płynną komunikację przez centrum miasta.Wszystkich odwiedzających groby prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i dostosowanie się do poleceń służb mundurowych. Apelujemy również o korzystanie ze środków komunikacji miejskiej - Bus. W okolicach Cmentarzy pojawią się wspólne patrole Straży Miejskiej i Policji, aby zapewnić bezpieczne porządkowanie kwater i wyeliminowanie ewentualnych kradzieży kwiatów i zniczy.

Opracował (mr)