Informacje

Piknik piłkarski Wierchów (zdjęcia)

Poniedziałek, 9 lipca 2018 19:41

Klub Sportowy Wierchy zorganizował piłkarski piknik na stadionie. Przed publicznością prezentowali się podopieczni Akademii Piłkarskiej Wierchy i starsi piłkarze klubu. Przez cały dzień na płycie boiska toczyły się zmagania piłkarskie, począwszy od najmłodszych grup młodzieżowych aż po seniorów.

Akcja Odkryj Beskid Wyspowy na Luboniu Wielkim (zdjęcia)

Poniedziałek, 9 lipca 2018 14:32

Rabka-Zdrój była w ten weekend gospodarzem akcji Odkryj Beskid Wyspowy. W sobotę wieczorem uczestnicy tej popularnej akcji zdobyli Luboń Wielki (1022 m.n.p.m.). Wycieczka poprowadziła szlakiem zielonym z Zarytego.

Remont kwatery wojennej

Poniedziałek, 9 lipca 2018 10:32

RABKA-ZDRÓJ: Miasto przeprowadzi konserwatorski kwatery wojennej z I wojny światowej na cmentarzu parafialnym przy ulicy Orkana.

Mecz kontrolny Wierchów (zdjęcia)

Niedziela, 8 lipca 2018 21:19

Wczoraj drużyna Wierchów Rabka-Zdrój rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny przed przygotowaniami do sezonu 2018/2019 Ligi Okręgowej Nowy Sącz. Drużynę poprowadził nowy trener Marek Holocher.

Marian Halama będzie przygrywał Władysławowi Orkanowi

Sobota, 7 lipca 2018 20:30

Przy "Orkanówce" w Porębie Wielkiej została odsłonięta tablica pamiątkowa Mariana Halamy. Podczas sobotniej uroczystości muzyka wspominała jego rodzina, a także Ci, którzy podziwiali jego artystyczny kunszt.

Rozpoczął się XV Festiwal Muzyki Organowej

Sobota, 7 lipca 2018 18:41

Koncertem organowym Marka Pawełka i flecistki Dominiki Kapusty, rozpoczął się w Muzeum Regionalnym im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju,

Tak wygląda sala w Ponicach (zdjęcia)

Sobota, 7 lipca 2018 18:22

Już tylko na wyposażenie czeka sala gimnastyczna, która powstała przy Szkole Podstawowej w Ponicach. Obiekt będzie gotowy na 1 września. W wakacje zostanie w nim zamontowane wyposażenie, które pozwoli uczniom w nowym roku szkolnym grać w piłkę, siatkówkę czy koszykówkę.

Odbiór nowego chodnika w Kasince Małej

Piątek, 6 lipca 2018 19:00

5 lipca w Kasince Małej na drodze powiatowej w kierunku Kasiny Wielkiej władze Powiatu Limanowskiego wraz z przedstawicielami władz Gminy Mszana Dolna dokonali odbioru wykonanego chodnika wraz z oświetleniem ulicznym.

Ogromne zainteresowanie festiwalem literatury w Rabce-Zdroju. Dziś Anna Seniuk, jutro Wiktor Zborowski

Piątek, 6 lipca 2018 10:13

RABKA-ZDRÓJ: Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Rabka Festival (4-7 lipca) jest na półmetku.

Wyniki matur w Liceum Romera

Czwartek, 5 lipca 2018 18:43

RABKA-ZDRÓJ: Znamy już wyniki tegorocznej matury w Liceum Ogólnokształcącym im. E. Romera w Rabce-Zdroju.