• Niedziela, 12 lipca 2020
  • Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

Informacje

Czym gwiazdy byłyby bez publiczności?

Data: 14 sierpnia 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 5803

Zasada ta potwierdziła regułę. Koncert Grażyny Łobaszewskiej & AJAGORE Czesław Niemen on tour! & PUBLICZNOŚĆ - powiedzmy to wyraźnie - wspaniała, wyrobiona Folwarczna Publiczność, scaliły się w jedno napędzając się na wzajem jak perpetum mobile. Pierwszy set oczekujący - typowo rozpoznawczy, dający wyraźnie pierwszeństwo kolejnemu setowi i bisom.

Zasada ta potwierdziła regułę. Koncert Grażyny Łobaszewskiej & AJAGORE Czesław Niemen on tour! & PUBLICZNOŚĆ
- powiedzmy to wyraźnie - wspaniała, wyrobiona Folwarczna Publiczność, scaliły się w jedno napędzając się na wzajem jak perpetum mobile. Pierwszy set oczekujący - typowo rozpoznawczy, dający wyraźnie pierwszeństwo kolejnemu setowi i bisom.
Grażyna Łobaszewska - prawdziwa Gwiazda - żonglowała emocjami perfekcyjnie. 1. set to spokojne, pełne wdzięku przeboje artystki, set drugi to już ostra jazda i podkręcanie publiczności. Bisy to już euforia na stojąco - standing ovation i NASZA FOLWARCZNA PUBLICZNOŚĆ pląsająca w takt dobrze znanych dźwięków Czesława Niemena m.in. "Dziwny jest ten świat", "Wspomnienie", "Jednego serca" czy też "Płonąca stodoła", perfekcyjnie wykonanych przez Gwiazdę Wieczoru.

Grażyna Łobaszewska - w najlepszym klubie bluesowym, jakim bez wątpienia jest Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej, pokazała nam wszystkim, że nie tylko bluesem żyje człowiek. Mamy nadzieję, że ten koncert zapoczątkował koncerty znanych polskich Gwiazd - gwiazd, które jak Grażyna Łobaszewska nie mają nic wspólnego z wszechotaczającym nas plastikiem. Pokazują swój kunszt i perfekcyjny warsztat. Trzeba oddać pokłon zespołowi AJAGORE, który towarzyszył Grażynie Łobaszewskiej. Maestria z perfekcją. Rewelacyjna perkusja - Michała Szczeblewskiego. Gitara basowa Sławomira Kornasa z pobudzającym do szaleństwa wokalem i gitara solowa Macieja Kortasa - z pełnymi wdzięku solowymi wstawkami. Czapki z głów - mistrzostwo świata!!!

W przerwie koncertu, za zgodą Gwiazdy, swoje marzenie spełniła Klaudia Kuczaj, która od zawsze śpiewa piosenki Grażyny Łobaszewskiej, a tu taka niepowtarzalna okazja. Klaudia miała możliwość zaśpiewać utwór przed samą Gwiazdą i Publicznością.
W przerwie Michał Liszka - marszand Galerii Folwark Stara Winiarnia, Galerii Hilton Garden Inn i kawiarni Mount Blanc w City Center Bonarka - przeprowadził aukcję dzieł sztuki słowackiego artysty RUSKO PAWOLl. Pieniądze z aukcji zostaną przekazane na rzecz ludzi niepełnosprawnych skupionych w Mszańskim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych.
Bardzo dziękujemy uczestnikom aukcji za ten dar na tak szczytny cel. Mamy nadzieję kontynuować tą niezwykle potrzebną akcję.

Zapraszamy do oglądania kilku filmików z tego niesamowitego koncertu:
LIST DO CIEBIE PISZĘ - www.youtube.com/watch?v=b3E2J7_P6mg
PIEJĄ KURY PIEJĄ - www.youtube.com/watch?v=x55w5zovbXc
JEDNEGO SERCA - www.youtube.com/watch?v=B0VvZNW6mQ0
DZIWNY JEST TEN ŚWIAT- www.youtube.com/watch?v=8MW2ia7Hl3w
Zdjęcia z koncertu wykonał jak zwykle niezawodny:
Andrzej Walawski z Rabki.

Wszystkim, którzy wysłali sms na Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii ATRAKCJA MAŁOPOLSKI - MSZANA DOLNA FOLWARK STARA WINIARNIA dziękujemy za udział w konkursie i nadal zachęcamy do wysyłania głosów drogą
SMS pod nr 72355 o treści WOM.34
Konkurencja nie śpi i depta nam po piętach. Obecnie po wspólnych działaniach mamy III miejsce ale proszę śledzić ten ranking, ponieważ dzięki naszemu CUDOWNEMU dobroczyńcy mamy zamiar poprawić naszą pozycję w rankingu i dodatkowo mocno ją ugruntować.

www.krakow.naszemiasto.pl/serwisy/wom/974209,aktualny-ranking-w-kategorii-atrakcja-oferta-turystyczna,id,t.html

Zapraszamy na następne koncerty:
19.08.2011 g.20 Jan “Kyks” Skrzek i Śląska Grupa Bluesowa
- Bluesa grom, bluesa czuja...
26.08. 2011 godz. 20.00 DUEL – Alex Carlin & Atma Anur
- They can really rock !
Najlepszy klub bluesowy na południu POLSKI SERDECZNIE ZAPRASZA !!!