• Czwartek, 23 stycznia 2020
  • Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Informacje

Szafrany kolędowały (zdjęcia i video)

Niedziela, 12 stycznia 2020 21:11

RABKA-ZDRÓJ: Już po raz trzeci w szkole na Słonem odbyło się kolędowanie z chórem Szaflary.

Wierchy rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej

Niedziela, 12 stycznia 2020 19:22

RABKA-ZDRÓJ: Od spotkania integracyjnego, z udziałem zarządu klubu, piłkarzy, działaczy i sponsorów, klub Wierchy Rabka-Zdrój rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Wspólne, towarzyskie spotkanie, było okazją do rozmów o planach i celach na ten sezon.

Zagórzańskie kolędowanie w Rabie Niżnej

Niedziela, 12 stycznia 2020 09:10

W Rabie Niżnej odbyły się XVIII Przesłuchania Grup Kolędniczych Dzieci i Młodzieży Gminy Mszana Dolna. Tym razem mali kolędnicy zawitali do Szkoły Podstawowej im. W. Rypla, która wraz z gminą była organizatorem i gospodarzem przeglądu.

Laury dla Triolek (zdjęcia)

Sobota, 11 stycznia 2020 12:49

W XVIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow 2020", w którym do finału weszli wykonawcy z siedmiu krajów Europy, Pracownia Muzyczna Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ zdobyła dwa laury.

Więcej punktów sprzedaży alkoholu

Piątek, 10 stycznia 2020 17:12

Rada Gminy Mszana Dolna zgodziła się przyznać dwie dodatkowe koncesje na sprzedaż alkoholu.

Otwarta strażnica w Rabce-Zdroju

Piątek, 10 stycznia 2020 16:24

Wzorem lat ubiegłych Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu informuje, że w okresie ferii zimowych istnieje możliwość zwiedzania Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie powiatu nowotarskiego przez zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Otwarta zostanie m.in. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Rabce-Zdroju.

Finał WOŚP w Mszanie Dolnej

Piątek, 10 stycznia 2020 12:58

Prawie 300 wolontariuszy będzie kwestować w niedzielę w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mszanie Dolnej.

Kino za baterie

Piątek, 10 stycznia 2020 12:54

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców gminy Mszana Dolna do udziału w programie „Kino za baterie”, który ma na celu edukację ekologiczną w zakresie oddziaływania baterii na środowisko oraz wymianę zużytych baterii na vouchery do Kina „Śnieżka” w Rabce Zdrój.

Oskarżenia w prezydium

Czwartek, 9 stycznia 2020 19:58

RABKA-ZDRÓJ: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciepliński zarzuca przewodniczącemu Józefowi Skowronowi hipokryzję i niedotrzymywanie obietnic wyborczych. Kiedyś obaj panowie byli bliskimi współpracownikami, liderami klubu radnych Nasze Miasto, dziś, po rozpadzie klubu i przejściu radnego Skowrona na stronę burmistrza, znaleźli się po przeciwnych stronach.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Sewer Gaca z Rabki-Zdroju (video)

Czwartek, 9 stycznia 2020 18:30

Zaginionemu w październiku 2013 roku Sewerowi Gacy z Rabki-Zdroju, który zniknął nagle, a jego zaginięcie jest do dziś niewyjaśnioną zagadką, poświęcony był ostatni odcinek programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." w TVP3.