Informacje

Zaginął 29-letni mieszkaniec Raby Wyżnej

Piątek, 14 kwietnia 2017 14:34

Mężczyzna widoczny na zdjęciu wyszedł z domu 12 kwietnia i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ma problemy zdrowotne. Rodzina powiadomiła policję, która na jej wniosek rozpoczęła poszukiwania.

Mszańska szkoła szczypiorniakiem stoi (zdjęcia)

Piątek, 14 kwietnia 2017 13:19

W hali sportowej przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej przez cztery dni rywalizowała młodzież szkół podstawowych i gimnazjów w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej.

Przedświąteczny ruch na ulicach Rabki-Zdroju

Piątek, 14 kwietnia 2017 12:16

Pełne parkingi, kolejki do kas, korki na ulicach - rabczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości wyruszyli na przedświąteczne zakupy.

Tir utknął na patelniach

Piątek, 14 kwietnia 2017 11:06

Na serpentynach na zakopiance w Chabówce, zjeżdżający z góry tir z naczepą, wpadł w poślizg, uderzył w barierki i skrzyżował się blokując dwa pasy. Nikomu nic się nie stało.

Fontanny czynne na święta (video)

Czwartek, 13 kwietnia 2017 22:25

Działają już obie fontanny znajdujące się Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju. Trzecia fontanna - ze słonikami i muzyką koło kawiarni Zdrojowa - która przeszła renowację, będzie czynna na święta.

Justyna wyśpiewała II miejsce (zdjęcia)

Czwartek, 13 kwietnia 2017 15:25

Justyna Rusnarczyk, wokalistka z Kasiny Wielkiej, zdobyła II nagrodę w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie. Przesłuchania konkursowe trwały przez dwa dni. Koncert laureatów i gości odbył się 11 kwietnia w sali widowiskowej MOK w Głogowie.

Wielkanocna akademia w szkole (zdjęcia)

Czwartek, 13 kwietnia 2017 12:21

Są takie dni w kalendarzu, na które czekamy z tęsknotą, starannie się do nich przygotowujemy, by przeżyć je jak najpiękniej. Już wkrótce uroczyste bicie dzwonów i radosny śpiew „Alleluja” oznajmią nam, że nadeszły największe dla chrześcijan święta - Wielkanoc.

Football3 Orlik Cup Kasina 2017 (zdjęcia)

Czwartek, 13 kwietnia 2017 10:20

Na Orliku w Kasinie Wielkiej odbył się nowatorski turniej piłki nożnej. Piękne zagrania, cudowne bramki, kapitalne wartości, wzorowe zachowanie i milion emocji dookoła. Lekcja wychowawcza dla dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki football3 - metodzie gry w piłkę nożną, która łączy wartości ducha walki z uczciwą grą. Fair Play powtarzali wszyscy razem cały czas. Taka była główna idea tego eventu.

Przedszkolaki kultywują tradycję

Czwartek, 13 kwietnia 2017 08:23

Uczniowie klasy ,,zero" Szkoły Podstawowej w Łętowem podtrzymują piękną polską tradycję związaną z obchodami Świąt Wielkanocnych.

Ulica Curie-Skłodowskiej odnowiona (zdjęcia)

Środa, 12 kwietnia 2017 20:58

Zakończyła się przebudowa ul. M. Curie-Skłodowskiej w Rabce-Zdroju, na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowy Świat do wjazdu do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc.