• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Fałszywy alarm (zdjęcia)

Data: 28 sierpnia 2015, Piątek / Ilość wyświetleń: 2090

Trzy jednostki straży pożarnej pojechały po południu do kościółka św. Krzyża na Obidowej po sygnale, że na terenie świątyni może być pożar. Włączyła się czujka przeciwpożarowa.

Na miejscu okazało się, że to fałszywy alarm. Obiekt dokładnie obejrzeli strażacy z OSP w Rdzawce i Chabówce oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rabce-Zdroju. Nic nie znaleźli.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Marian
30.08.2015 10:18
IP: 91.232.63.154

A polali wodą dla bezpieczeństwa?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »