• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

Informacje

Konkurs na niepowtarzalną pamiątkę z regionu Mszany Dolnej - nierozstrzygnięty

Data: 27 sierpnia 2011, Sobota / Ilość wyświetleń: 2056

Konkurs na pamiątkę kojarzącą się z regionem, z terenu Lokalnej Grupy Działania stowarzyszenie "Piękna Ziemia Gorczańska", obejmującego swym działaniem gminy Mszana Dolna i Niedźwiedź, nie został rozstrzygnięty - poinformowali organizatorzy konkursu, dodając jednocześnie, że w związku z tym konkurs został przedłużony i kolejne prace można przysyłać w terminie do 30 września.

Przedmiotem przedłużonego konkursu ma być: model przestrzenny o dowolnym kształcie podstawy nie większej niż 10 cm x 15 cm, formą przypominający ukształtowanie naszego terenu z charakterystycznym elementem dodatkowym (np. przyrodniczy, architektoniczny, historyczny, kulturalny, tradycyjny, sportowy itp.). Model może zawierać kilka elementów dodatkowych, które mogą się ze sobą łączyć.Prace mogą być wykonane z różnych materiałów także naturalnych - czytamy w ogłoszeniu organizatora. Nagroda główna to nagroda rzeczowa o wartości 1000 złotych.

Dotychczas na konkurs wpłynęło szesnaście prac. Były to m.in. torebki, obrazki, serwetki, chustki, figurki. Żadna z nich nie spodobała się jednak Komisji Konkursowej na tyle, żeby wyłonić spośród nich zwycięzce. Stąd też decyzja o przedłużeniu konkursu. Szczegóły dotyczące konkursu, jego regulamin, adres na który nalezy wysyłać prace, a także zdjęcia dotychczas przysłanych prac - to wszystko można znaleźć na stronie organizatora www.lgd.mszana.pl.

mr/