• Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Wiadomości
Data: 12 lutego 2012, Niedziela / Ilość wyświetleń: 5183

Reprezentacja Mszany Dolnej pokonała kadrę Polski

5:4 pokonała reprezentacja Mszany Dolnej kadrę Polski 35+, z którą w sobotni wieczór rozegrała towarzyski mecz piłki nożnej w Miejskiej Hali Sportowej.

Spotkanie obu drużyn rozpoczęło się od powitań. Gości powitał przewodniczący Rady Miasta Mszany Dolnej Adam Malec, a Tomasz Porwet, trener reprezentacji Polski 35+ przedstawił swoją drużynę. Po wspólnym, grupowym zdjęciu rozpoczął się mecz. Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie przeważali piłkarze reprezentacji Polski i to oni schodzili na przerwę do szatni z wysoko uniesionymi głowami, prowadząc pewnie 4:1 Druga połowa mecz była diametralnie inna - piłkarze z Mszany Dolnej mieli zdecydowaną przewagę, którą zdołali przekuć na cztery bramki i w efekcie wygrać mecz 5:4. Mecz toczył się w przyjaznej atmosferze.