Informacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Rabce-Zdroju

Data: 15 stycznia 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3327

Rabczański sztab, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce-Zdroju, przedstawił program tegorocznego finału WOŚP. Potrwa on w sumie trzy dni, a najwięcej wydarzeń, w tym m.in. koncerty i występy, zaplanowano na sobotę i niedzielę (14-15 stycznia).

Najciekawszymi wydarzeniami są: lot balonem na targowic, koncerty w teatrze "Rabcio" i noc filmowa w kinie "Śnieżka".

Szczegóły na https://www.facebook.com/wosprabka oraz na plakacie.

(mr)

Komentarze

"naciągnięty"
16.01.2017 19:44

Ja daję się ,,naciągać" i będę się dawał jak długo orkiestra będzie grała. I nie chodzi tu tylko o pieniądze na sprzęt (choć to bardzo ważne), ale o to poczucie, że choć w ten jeden dzień jest normalnie i pięknie. A swoją drogą poniedziałek wieczór i żadnej relacji?

WOŚPOWICZ
09.01.2017 15:33

Mr bardzo proszę o podanie adresu e-mail. Prześlę rozliczenia.

Mr
09.01.2017 11:05

Ktoś się jeszcze daje naciągać? Może w Rabce tak.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »