Informacje

BMW w płot (zdjęcia)

Data: 9 stycznia 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 5102

RABKA-ZDRÓJ: Od soboty na ul. Sądeckiej na poboczu stoi samochód BMW, który staranował ogrodzenie prywatnej posesji.

Jak informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, zdarzenie miało miejsce w sobotę 7 stycznia około godz. 23. - Kierowca samochodu BMW, mieszkaniec Chabówki, jadąc ulicą stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w płot. Był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym - informuje.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

kitty
11.01.2017 11:31

W sobotę też się trafił kaskader jadący od dw.kolejowego w stronę szkoły dwójki.Zatrzymał się przed bramą za skrzyżowaniem...na czerwonym świetle.Kaskaderów nie brakuje,szrotami za 5zł.

pietrek
11.01.2017 07:19

Władek o to zapytaj właściciela dlaczego nie zabiera swojego pojazdu

Lotnik
09.01.2017 18:24

Jadą tam z Łazim!

Władek
09.01.2017 15:37

a dlaczego jeszcze auto tam jest ?? czemu nie zostanie zabrane z miejsca kolizji ??

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »