Informacje

Koncert kolęd i pastorałek (zdjęcia i video)

Data: 9 stycznia 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1414

W niedzielę 8 stycznia w kościele Św. Teresy w Rabce-Zdroju odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu rabczańskiego chóru Cantantes Angelicus oraz jego solistek - Urszuli Szwab, Alicji Sokołowskiej i Kingi Brandys-Wójciak.

Na koncercie obecna była burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło. Po jego zakończeniu podziękowała ona dyrygent chóru i całemu zespołowi za organizację koncertu i występ, który stał na wysokim poziomie. Podziękowania popłynęły również ze strony chóru - dla ks. proboszcza Paculi za życzliwość, gościnne progi i ciepłe przyjęcie, oraz pod adresem Adama Sularza i Tadeusza Wójciaka za przygotowanie oświetlenia i nagłośnienia. Podziękowania przypadły też burmistrz i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Joannie Lelek za wsparcie i okazanie wielkiego serca przy organizowaniu koncertu.

- Dziękujemy, jesteśmy bardzo zbudowani tym, że mimo tej mroźnej pogody Państwo siedzą z nami tu do końca. Mam nadzieję, że jak ks. Andrzej na ogłoszeniach mówił, udało nam się rozgrzać wasze serca do czerwoności i z nowym duchem wracamy do domu. Tego Państwu i sobie życzę na Nowy Rok – powiedziała do zebranych dyrygent chóru Kinga Brandys-Wójciak.

Koncert trwał ponad godzinę, a po jego zakończeniu można było nabyć płytę chóru Cantantes Angelicus, z której dochód zostanie przeznaczony na warsztaty wokalne dla chórzystek.

Źródło: Urząd Miejski w Rabce-Zdroju

Galeria zdjęć

Komentarze

kleryk
10.01.2017 09:55

w gornej parafi koncert ,orszak krolow, a w dolnej tylko pikno maryska wioche robi.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »