Informacje

Finał WOŚP w Mszanie Dolnej

Data: 15 stycznia 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 670

Kolejny rok z rzędu, w niedzielę 15 stycznia w Mszanie Dolnej, odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Gooroleska.

Kwesta uliczna rozpocznie się o godz. 6 rano. Od 10 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury rusza pierwsze atrakcje: bal dla najmłodszych, malowanie twarzy, gry i zabawy, pokazy. W programie popołudnia są m.in. marszobieg, konkurs na najlepsze ciasto, pokaz kulinarny Jakuba Kasińskiego i degustacja.

Finał imprezy odbędzie się o godz.19. O tej godzinie w MOK-rozpocznie się, wzbudzająca co roku wielkie zainteresowanie i wielkie emocje, licytacja fantów przekazanych na finał WOŚP. Natomiast o godz. 20 przed budynkiem zapłonie Światełko do nieba, a godz. 20.30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »