• Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Wiadomości
Data: 27 marca 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1374

Szczęsnowscy i Majerczyk złotymi medalistami w Bydgoszczy

W dniach 25-26 marca rozegrany został międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2017. W zawodach wzięło udział 700 zawodników z Polski, Irlandii, Czech, Słowacji, Litwy i Łotwy. UKS KORYO Mszana Dolna startował we wszystkich grupach wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec.

Złoty medal zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczesnowska i Izabela Majerczyk. Srebrny medal wywalczyli Patrycja Kornaś i Oskar Pilch, a z brązem wrócili Wiktor Pajdzik, Małgorzata Gal, Kamil Jaworski, Chlipała Julia i Maksymilian Śmieszek.

V miejsce wywalczyli: Klaudia Kujacz, Ewelina Głowacz, Alicja Woźniak, Patryk Jaworski, Kacper Piaskowy, Karolina Raś i Żaneta Wesołowska wywalczyli piąte miejsca.

- Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za wysokie wyniki sportowe oraz godne reprezentowanie województwa małopolskiego na zawodach krajowych - mówi, zwracając się do swoich zawodników, trener Zbigniew Karpierz.