• Sobota, 31 października 2020
  • Imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Informacje

Nowi (ostatni) kandydaci do Sejmu w naszym okręgu

Data: 6 września 2011, Wtorek / Ilość wyświetleń: 3360

Niedawno, w tekście "Gorczańscy kandydaci do Sejmu", informowaliśmy na kogo będziemy mogli głosować w październikowych wyborach do Sejmu. W ostatnich dniach doszły jeszcze dwie listy kandydatów - Ruchu Palikota i Polska Jest Najważniejsza - którzy także będą ubiegać się o głosy mieszkańców okręgu nowosądecko-podhalańskiego nr 14. Na listach jest kilku kandydatów z naszego regionu.

Ruch Palikota:
1 Bandyk Kazimierz - przedsiębiorca, Lipnica Wielka, członek partii Ruch Palikota
2 Reichert Jolanta Maria - technik budowlany, Nowy Sącz, członek partii Ruch Palikota
3 Polakiewicz Łukasz Tomasz - technik chemik, Piwniczna-Zdrój, członek partii Ruch Palikota
4 Chmielewska-Sobczak Katarzyna Elżbieta - konserwator zabytków architektury, Barcinek, członek partii Ruch Palikota
5 Grapa Kamil Grzegorz - doradca finansowy, Podwilk, członek partii Ruch Palikota
6 Gurgul Jarosław Mieczysław - stylista fryzjer, Zakopane, członek partii Ruch Palikota
7 Kidoń Monika - fryzjer, Lipnica Mała, członek partii Ruch Palikota
8 Kurzawa Jakub Alfred - przedsiębiorca, Lipnica Mała, członek partii Ruch Palikota
9 Lew-Migacz Magdalena - biolog, Nowy Sącz, członek partii Ruch Palikota
10 Moźdżeń Tomasz Krzysztof - elektryk, Lipnica Wielka, członek partii Ruch Palikota
11 Filipek Agata Małgorzata - fryzjer, Nowy Sącz, członek partii Ruch Palikota
12 Węgrzyn Stanisław - rolnik, Lipnica Wielka, członek partii Ruch Palikota

Polska Jest Najważniejsza
1 Hajda Kazimierz - inżynier mechanik, Jordanów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2 Majoch Waldemar - mechanik, Nowy Sącz, nie należy do partii politycznej
3 Morawa Tadeusz Stanisław - inżynier zootechnik, Nowy Targ, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Wójtowicz Jadwiga Teresa - biolog, Gorlice, nie należy do partii politycznej
5 Gruszka Maria - artysta ludowy, Zakopane, nie należy do partii politycznej
6 Dębski Stanisław Jan - nauczyciel, Limanowa, nie należy do partii politycznej
7 Biel Krzysztof - przedsiębiorca, Harkabuz, nie należy do partii politycznej
8 Rymarczyk Irena Elżbieta - technik ekonomista, Biczyce Dolne, nie należy do partii politycznej
9 Wojtas Czesław - mistrz kominiarski, Zakopane, nie należy do partii politycznej
10 Orzechowska Stanisława - nauczyciel, Biała Podlaska, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11 Zmuda Lucyna Anna -elektronik, Nowy Sącz, nie należy do partii politycznej
12 Bieda Andrzej - politolog, Stara Wieś, nie należy do partii politycznej
13 Karczyńska Monika - ekonomista, Tarnowiec, nie należy do partii politycznej
14 Pilch Joanna - filolog, Tarnów, nie należy do partii politycznej
15 Filas Maria - kolejarz, Skawa, nie należy do partii politycznej
16 Bystrowska-Orawiec Joanna Maria - przedsiębiorca, Zakopane, nie należy do partii politycznej
17 Woźniak Krzysztof Jan - ekonomista, Lubomierz, nie należy do partii politycznej

Opracował mr/