Informacje

Na Luboń marsz

Data: 17 czerwca 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 2113

18 czerwca w gminie Rabka- zagości popularna akcja Odkryj Beskid Wyspowy, która zachęca turystów i mieszkańców do pieszych wędrówek i odkrywania tego mniej znanego zakątka polskich gór.

Co niedzielę na mniej lub bardziej znane szlaki Beskidu Wyspowego wyrusza od kilkuset do tysiąca wędrowców, którzy grupowo zdobywają jeden z beskidzkich szczytów. Niebawem akcja dotrze do Rabki-Zdroju i obejmie jeden z położonych na naszym terenie szczytów. Będzie to popularny i lubiany tutaj cel pieszych wędrówek - Luboń Wielki. W zdobywaniu szczytu może wziąć udział każdy. Wycieczka na Luboń Wielki ruszy w niedzielę 18 czerwca o godz. 9.00. Miejsce zbiórki: Ośrodek SKI Polczakówka w Rabce - Zarytem. Trasa na szczyt wiodła będzie żółtym szlakiem. Uczestnictwo jest bezpłatne, nie wymaga zgłoszenia, wystarczy przyjść na wyznaczone miejsce zbiórki.

Więcej informacji na stronie organizatora www.odkryjbeskidwyspowy.pl

Organizatorzy

Komentarze

takżetego
17.06.2017 19:26

sama przyjemność taki tłum i jeszcze crossy i quady i pełno aut niby związanych z akcją

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »