Informacje

Pogoda zepsuła otwarcie festiwalu (zdjęcia)

Data: 17 czerwca 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 2784

RABKA-ZDRÓJ: Momentami ulewny deszcz, chłód i wiatr towarzyszyły sobotniemu otwarciu 41. Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespół Regionalnych w amfiteatrze. Z powodu złej pogody, co w kilkudziesięcioletniej historii zdarzało się niezwykle rzadko, odwołano korowód zespołów, który co roku rozpoczynał imprezę.

Z powodu rzęsistego deszczu, w amfiteatrze zespoły biorące udział w festiwalu stłoczyły się na scenie, a nieliczni widzowie schowali się pod zadaszoną częścią amfiteatru. W takich mało sprzyjających warunkach odbyła się inauguracja festiwalu, który oficjalnie otwarła burmistrz Ewa Przybyło.

Festiwal potrwa do niedzieli. Szczegółowy program występów znajduje się w dziale "Zaproszenia".

(mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »