Informacje

Wierchy pozostają w klasie A

Data: 18 czerwca 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 662

Kolejny raz zespół Wierchy Rabka-Zdrój kończy sezon w klasie A na podium, ale pierwsze miejsce, premiujące awansem do okręgówki, choć było w zasięgu ręki, zajął ktoś inny. W tym sezonie mistrzem rozgrywek został Huragan Waksmund i to on będzie reprezentował Podhale w V lidze.

W ostatniej kolejce nie było cudu. Rabczanie wygrali z Granitem Czarna Góra 3:1, wrócili na drugie miejsce w tabeli. Huragan swój mecz zremisował i nie dał się strącić z pierwszego miejsca.

Wierchy od lat są w czołówce, ale nie mają szczęścia do awansu. W sezonie 2015/2016 drużyna z Rabki-Zdroju zajęła drugie miejsce, w 2014/1015 - trzecie, a w 2013/2014 również trzecie.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »