Informacje

Festyn rodzinny na sportowo (zdjęcia)

Data: 19 czerwca 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 400

Na kompleksie boisk sportowych „Orlik” przy Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej odbył się VI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego.

Impreza rozpoczęła się pokazem samochodów bojowych i sprzętu ppoż. jednostki OSP w Mszanie Górnej. Dzieci miały wielką frajdę mogąc wejść do pojazdów i wczuć się w rolę strażaka. Najwięcej wrażeń sprawił im jednak pokaz podania wody i przewrócenia pachołków oraz urządzeń służących do ratownictwa drogowego. Na boiskach sportowych również nie zabrakło emocji. Uczestnicy zawzięcie rywalizowali ze sobą w różnych grach i zabawach ruchowych (wyścigi rzędów, piłka nożna, siatkówka, ringo, badminton, przeciąganie liny, piłkarzyki).

Wykorzystaliśmy także nasze miasteczko komunikacyjne, gdzie zorganizowany był rowerowy tor przeszkód dla czteroosobowych drużyn – informują organizatorzy festynu. Wielkim powodzeniem cieszyła się również jazda konna. Dodatkową atrakcją był pokaz motocykli zaprezentowany przez absolwentów ZPO w Mszanie Górnej: Artura Grzędziaka i Andrzeja Rusnaka.

W trakcie imprezy robiono pamiątkowe zdjęcia, a dzieci otrzymywały nagrody rzeczowe, słodycze i napoje ufundowane przez sponsorów.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, firm i instytucji które przyczyniły się do pomocy w zorganizowaniu tegorocznego festynu – wyrazy wdzięczności przekazują organizatorzy. A były to - Urząd Gminy Mszana Dolna, OSP Mszana Górna, Sklepik Szkolny, FH Kroll- Kolar Krystyna oraz Silla Mszana Dolna – Lucyna Węglarz.

Animatorzy Orlika: Ireneusz Nalepa i Leszek Kamiński

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »