Informacje

Nowi księża w tutejszych parafiach

Data: 19 czerwca 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1074

Z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju odchodzi ks. Marek Zemła, z parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej został odwołany ks. Rafał Piórkowski, a z parafii w Skomielnej Białej do Krakowa przenosi się ks. Andrzej Wasilewski-Kruk.

Księdza Piórkowskiego zastąpi w Mszanie Dolnej ks. Rafał Cinal, który do tej pory był wikariuszem w parafii Babice. Mszański wikariusz został przeniesiony do parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie-Ogrody.

Natomiast zwolniony z obowiązków duszpasterskich spełnianych w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju ks. Marek Zemła został mianowany wikariuszem parafii Płoki.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »