Informacje

Neo-nówka w Rabce-Zdroju

Data: 24 września 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 4069

Kabaret Neo-nówka dołączył do grup kabaretowych i kabareciarzy, którzy tego lata wystąpią z amfiteatrze w Rabce-Zdroju.

Popularny, wrocławski kabaret, zaprezentuje się przed rabczańską publicznością 24 września (godz. 16.00), na zakończenie II Rabczańskiego Lata Kabaretowego. Na jego inaugurację wystąpił Kabaret Moralnego Niepokoju, a w kolejności w Rabce-Zdroju zaprezentują się również: kabaret Ancymony (9 lipca), Piotr Bałtorczyk i jeden z finalistów tegorocznej PAKI - Mieszko Minkiewicz (23 lipca) oraz Andrzej Poniedzielski i Paulina Potocka (6 sierpnia).

Tego samego dnia Neonówka wystąpi jeszcze w Nowym Targu o godz. 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9.

(mr)

Komentarze

z Rabki
31.07.2017 08:24

Jakieś nierzetelne informacje - Bałtroczyk i Poniedzielski odwołali występy. Warto je uaktualniać by nie wprowadzać ludzi w błąd!

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »