• Niedziela, 5 lipca 2020
  • Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Informacje

Wirtualnie poznawali szkołę i jej ofertę

Środa, 17 czerwca 2020 11:31

Inaczej niż co roku w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się dzień otwarty, zwany popularnie Instaliadą. Zamiast tłumów w szkole i na dziedzińcu przed budynkiem, ósmoklasiści wirtualnie szturmowali fanpage ZSTI.

Radość w Chabówce

Wtorek, 16 czerwca 2020 17:54

Klub Sportowy Chabówka w przyszłym sezonie zagra w A-klasie. To ogromne zaskoczenie i radość dla zespołu. Chabówka uzyskała promocję do wyższej ligi decyzją Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu po niedokończonych rozgrywkach 2019/20.

Prezes szpitala wytacza ciężkie działa przeciwko radnemu i pyta: Czy Radny Marek Ciepliński i Klub Nasze Miasto będą grabarzami Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju?

Wtorek, 16 czerwca 2020 17:47

RABKA-ZDRÓJ: Prezes Szpitala Miejskiego Witold Latusek postanowił zabrać głos w sprawie publicznych wypowiedzi wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju Marka Cieplińskiego. Zarzuca mu podawanie nieprawdziwych informacji, insynuacje, manipulacje i prymitywną rozgrywkę pseudopolityczną. Obrywa się też jego koleżance klubowej.

Kradzież gokartów w Parku Zdrojowym

Wtorek, 16 czerwca 2020 11:35

RABKA-ZDRÓJ: Właściciel wypożyczalni gokartów obok szpitala kardiologicznego zgłosił policji kradzież trzech gokartów.

Walne Zebranie Sprawozdawcze w OSP Rdzawka (zdjęcia)

Wtorek, 16 czerwca 2020 11:21

W niedzielę 14 czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce.Spotkanie miało się odbyć w marcu, ale zostało odwołane z powodu stanu epidemii i odłożone w czasie.

WIELKIE OTWARCIE ALLESTETIS W MSZANIE DOLNEJ! Z OKAZJI OTWARCIA WSZYSTKIE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ -20%!

Wtorek, 16 czerwca 2020 08:00

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która skupia się głównie wokół profilaktyki starzenia skóry, a także działań mających na celu poprawę jakości skóry. Metody, które wykorzystuje się w medycynie estetycznej pozwalają więc na odmłodzenie skóry, pozbycie się niechcianych zmarszczek, usunięcie blizn, czy innych defektów, które negatywnie odbijają się na naszej samoocenie.

Co z remontem ulicy Tetmajera?

Poniedziałek, 15 czerwca 2020 20:21

RABKA-ZDRÓJ: O przebudowę ulicy dopytuje burmistrza radny Marek Ciepliński. Ale konkretów jeszcze nie ma.

Sukces ZSTI w Mszanie Dolnej

Poniedziałek, 15 czerwca 2020 16:03

Uczestnicy tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu "Oblicza dialogu" z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej kolejny raz najlepsi z najlepszych: "Młody Asyż Instal" został sklasyfikowany na I miejscu z wyróżnieniem, zostawiając w tyle szkoły krakowskie, warszawskie, łódzkie czy śląskie.

Mieszkańcy Chabówki skarżą się na uciążliwe pociągi

Poniedziałek, 15 czerwca 2020 15:30

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, na wniosek mieszkańców Chabówki i radnej Doroty Majerczyk, zwrócił się do Polskich Kolei Państwowych o ograniczenie hałasu na tutejszym dworcu kolejowym.

Konkursy na dyrektora szkoły i przedszkola

Poniedziałek, 15 czerwca 2020 15:23

Burmistrz Rabki-Zdroju ogłosił konkursy na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju i Przedszkola Miejskiego nr 1 w Rabce-Zdroju. Obecne funkcje te pełnią kolejno Andrzej Zając i Maria Zając