Informacje

Wierchy rozpoczynają nowy sezon

Data: 9 sierpnia 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 1018

Ruszają rozgrywki piłkarskiej A klasy. Przygotowujący się do sezonu piłkarze Wierchów Rabka pod wodzą nowego trenera Franciszka Mrózka rozegrali trzy mecze sparingowe.

Pierwszy mecz piłkarze rozegrali w Juszczynie, gdzie pokonali tamtejsze Naroże 4:3. Kolejnym sparingpartnerem była grająca w V lidze drużyna LKS Szaflary. Na boisku w Szaflarach Wierchy doznały bolesnej porażki 0:8. Ostatni mecz sparingowy piłkarze z Rabki rozegrali w Laskowej, wygrywając go 3:1 z Laskovią.

Rozgrywki podhalańskiej A klasy rozpoczynają się w niedzielę 13 sierpnia. Wierchy w pierwszej kolejce podejmą Jordan Jordanów.

pk/

Komentarze

kitty
10.08.2017 23:14

@Ptok Z ciebie to jest cpok.

Ptok
10.08.2017 12:12

I dostaną baty.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »