Informacje

Otwarcie miasteczka drogowego

Data: 26 sierpnia 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 1612

Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło serdecznie zaprasza na otwarcie Miasteczka Komunikacyjnego w Parku Zdrojowym, które odbędzie się 26 sierpnia 2017 r. (sobota), o godz. 11.

Miasteczko, to kolejna - po Skate i Trial Parku - wielka atrakcja parku. Codziennie, gdy tylko pogoda na to pozwala, przyciąga rzesze małych rowerzystów i cieszy się niesłabnącą popularnością. Znajdują się w nim m.in. ścieżki rowerowe, uliczki, przejścia dla pieszych, mała architektura - ławki, kosze, tablice, stojaki, trawniki - tory kolejowe i tory tramwajowe z przejazdem, skrzyżowania, znaki i sygnalizacja świetlna. Wszystko po to, by rowerzyści mogli ćwiczyć tu technikę jazdy. Roboty na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju wykonała F.H.U. KAMBUD Klimek Stanisław ze Starego Wiśnicza. Ich koszt wyniósł 783 tys. zł. Inwestycja była współfinansowana ze środków Województwa Małopolskiego.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Komentarze

robcusia
10.08.2017 17:53

ciekawe, który pleban się tam będzie produkował

emigrant
10.08.2017 12:45

To już co najmniej trzecie otwarcie za mojej pamięci czyli w ciągu 14 lat. Niby śmieszne, ale też nie bardzo.

Ptok
10.08.2017 12:10

Miasteczko jest super. I już.

DZIADEK
10.08.2017 07:48

No, to tylko u nas możliwe. Miasteczko funkcjonuje od ubiegłego roku a tu proszę!!! pani Burmistrz OTWIERA JE TERAZ!!!! A B S U R D!!!!!!!!

maximus
09.08.2017 21:54

To czas najwyższy, aby wygonić gokarty z alejek parkowych do tegoż miasteczka. Wtedy będzie można spokojnie po parku spacerować.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »