Informacje

Beton leje się na budowie teatru (zdjęcia)

Data: 10 sierpnia 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1948

RABKA-ZDRÓJ: Postępy w budowie nowej siedziby Teatru Lalek "Rabcio" widać gołym okiem.

Teatr buduje firma Potoczak ze Skawy. Koszt prac to 3,1 mln zł. Do połowy przyszłego roku na działce przy ulicy Orkana powstanie budynek w stanie surowym otwartym z dachem oraz drogi, place i chodniki. Inwestycję finansuje Starostwo Powiatowe w Nowym Targu i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

To mówiłem Ja
17.08.2017 15:17

Drogi Leszku; który to nazwiskiem się nie podpisujesz; czy odniesiesz się merytorycznie do mojego zarzutu czy będziesz próbował atakować personalnie :-) Zabolało? Czyżbyś przyłożył rękę do tej realizacji? Uważam że obiekt degraduje okolice architektonicznie. I basta. Pierwszy wyłom to był budynek banku z kosmosu. Teatr dopełni dzieła.

ocenka z Krakowa
17.08.2017 11:45

Brawo radny powiatu M. Szarawarski ! Brawo Powiat Nowotarski to Wasz sukces

Leszek
12.08.2017 17:40

Do @ To mówiłem Ja - zrób coś i pochwal się i miej odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem. Twoja praca i twórczość to siedzenie przy kompie.

mieszkaniec
11.08.2017 06:40

Tak się składa że w Rabce mamy na co dzień teatrzyk związany z absurdami które mają tu miejsce.

To mówiłem Ja
10.08.2017 18:06

Mój kandydat do Archiszopy 2017 Do czego to ma niby pasować w okolicy? W gminie? W regionie? Spektakularnie zmarnowana szansa.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »