Informacje

Dwie OSP z naszego regionu dostały dotacje na remonty

Data: 11 sierpnia 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 1119

Ochotnicze Straże Pożarne z Rdzawki i Kasiny Wielkiej otrzymały dotacje z programów wojewódzkich „Małopolskie Remizy”, i „Bezpieczna Małopolska”.

Gmina Mszana Dolna otrzymała 38 tysięcy złotych dofinansowania do modernizacji placu manewrowego przy remizie OSP Kasina Wielka, a gmina Rabka-Zdrój 34 tysiące złotych na rozpoczętą już przebudowę remizy OSP w Rdzawce.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »