Informacje

Food tracki przyjechały! (zdjęcia)

Data: 11 sierpnia 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 2793

W Rabce-Zdroju rozpoczął się zlot food tracków. Na parkingu przy amfiteatrze od dziś do niedzieli można spróbować smakołyków oferowanych przez restauracje na czterech kółkach.

Food tracki otwarte będą cały weekend od 10 rano do wieczora. Spróbować można m.in. burgerów z wołowiną, lodów molekularnych, frytek belgijskich, lemoniady na ciekłym azocie oraz dań meksykańskich czy azjatyckich.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

SPOOKOOJNIE
16.08.2017 11:48

Jedzenie było delikatnie mówiąc przeciętne - ale za to ceny były pierwsza klasa burger 25 zł , hoot-doog 14 zł Obsługa nie wytrzymała napięcia !!! Albo powietrze niebardzo pogustowało !!! Wspomagali się czym mogli !!! Efekt był jaki był !!! NO CÓŻ , JAKIE MIASTO - TAKIE ATRAKCJE !!!

mac kaczor donalds
13.08.2017 19:32

bylem jadlem burgera.... buła stara, mieso mielone razem budą - wyrzucilem- nie polecam.. w Dworcowej to są burgery jakby mieli tam stoisko to wymietliby wszystkich ps. fryty belgijskie z nazwy tylko- grubo krojone mrozone marketowe

emeryt
11.08.2017 20:06

ktom i komu daje zarobić nie małe pieniądze z tego gów...nego żarcia. A taka była nie dawno dyskusja o zdrowym żywieniu dzieci i mlodzieży. ale czego się nie robi dla mamony ...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »