Informacje

Wystartowało letnie kino w Rabce-Zdroju

Data: 12 sierpnia 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 2595

W piątkowy wieczór w rabczańskim amfiteatrze odbył się pierwszy seans w ramach Filmowego Lata z Orange. Jako pierwszy wyświetlono film "Miś", który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród widzów.

Przed nami kolejne seanse. W sobotę o godz. 21.30 na białym ekranie zobaczymy "Lato w Prowansji", a w niedzielę "Chce się żyć". Partnerem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

zetel
15.08.2017 10:37

Pogratulować organizatorom wyczucia .,,Data: 12 sierpnia 2017, Sobota " WCZAS ,prawie jesień .Ale dobre i to

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »