Informacje

Słynna opera w rabczańskim kinie

Data: 26 października 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1302

Kino "Śnieżka" w Rabce-Zdroju zaprasza na kolejne wielkie wydarzenie baletowe retransmitowane z The Metropolitan Opera. 26 października w rabczańskim kinie będzie można obejrzeć jedną z najsłynniejszych oper na świecie - "Carmen" w wykonaniu solistów, chóru, chóru dziecięcego, baletu i orkiestry The Metropolitan Opera z Nowego Jorku.

Spektakl w czterech aktach zostanie zaprezentowany w oryginalnym, francuskim języku, ale z polskimi napisami. Czas trwania to około 3 godziny 40 minut. O bilety można już pytać w kinie "Śnieżka".

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »