• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Promocja najnowszych Zeszytów Rabczańskich

Data: 4 listopada 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 1782

RABKA-ZDRÓJ: Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec informuje, że promocja 5. numeru "Zeszytów Rabczańskich" odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 17.00 w sali teatru "Rabcio".

- Będzie wtedy okazja do nabycia "Zeszytów" w promocyjnej cenie, spotkania autorów artykułów, a także, zgodnie ze zwyczajem, posłuchania dobrej muzyki. Naszym specjalnym gościem będzie Robert Kasprzycki Trio. Do każdego egzemplarza "ZR" będzie dołączona najstarsza katastralna mapa Rabki z 1844 r. -zapowiada Jan Ceklarz, prezes stowarzyszania Kulturowy Gościniec.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »