• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Rabczańscy strażacy na 11. miejscu w Polsce

Data: 12 października 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1937

W Rakoniewicach (woj.wielkopolskie) odbyła się siódma edycja biegu "Dycha Drzymały" która zgromadziła ponad 1300 biegaczy. W ramach tego biegu odbyły się również XXIII Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w biegu na 10 km.

Nowotarską Komendę Powiatową reprezentowało pięciu strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rabce-Zdroju, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli 11 miejsce. Startowali: Szymon Zachwieja, Stanisław Sas, Grzegorz Gacek, Jan Gabryś i Marek Kasiarz.

Źródło: materiały nadesłane

Komentarze

emeryt
13.10.2017 07:16

kwinto tak trzymaj ...

SPOKOOJNIE
12.10.2017 21:29

GRATULACJE !!!

osp rdzawka
12.10.2017 17:16

gratulacje

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »