• Poniedziałek, 17 grudnia 2018
  • Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Informacje

Zostań wolontariuszem WOŚP

Data: 9 listopada 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 695

Trwają przygotowania do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 14 stycznia 2018 roku, a tym razem pieniądze będą zbierane dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Kwesta prowadzona będzie również na terenie Rabki-Zdroju.

Rabczański sztab zaprasza wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami WOŚP w sobotę 18 listopada o godz. 16.00 do budynku Galerii "Pod Aniołem" Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Parkowej 5 na spotkanie informacyjne w tej sprawie.

Źródło: organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »