• Wtorek, 11 grudnia 2018
  • Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Informacje

Uczennica mszańskiego Ogrodnika z prestiżowym stypendium

Data: 13 listopada 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1804

Basia Zając, uczennica III klasy Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej, po raz kolejny została stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

Uroczyste wręczenie stypendiów na rok szkolny 2017/2018 odbyło się 8 listopada w Kuratorium Oświaty w Krakowie.

W gronie laureatów tego prestiżowego stypendium znalazła się Barbara Zając. Nagrodę osobiście wręczyła jej Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty. Po raz kolejny Basia Zając otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, w poprzednim roku szkolnym uzyskała średnią ocen równą 5,58 oraz wzorowe zachowanie. Basia szczególnie wykazuje zdolność w przedmiotach ścisłych, głównie w matematyce oraz w obszarze przedmiotów zawodowych, takich jak działalność w przedsiębiorstwie oraz statystyka i analiza ekonomiczna. W przyszłości Basia chciałaby rozwijać się zawodowo w obszarze finansowym i bankowości.

Warto dodać, że cztery uczennice klasy 3 Technikum Ekonomicznego mszańskiego 'Ogrodnika" Justyna Nowak, Patrycja Malec, Monika Drąg oraz Łucja Jackowiec otrzymały stypendia Starosty Limanowskiego dla najlepiej uczących się w powiecie limanowskim.

ZSP Mszana Dolna, oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »