• Sobota, 20 października 2018
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Informacje

To już pewne - w Mszanie Dolnej powstanie rondo

Data: 4 grudnia 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 4858

Urząd Marszałkowski w Krakowie poinformował, że rusza budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Orkana z drogą nr 968 w Mszanie Dolnej.

Za półtora roku w miejscu istniejącego skrzyżowania powstanie nowoczesne rondo, które nie tylko zwiększy przepustowość na tej trasie, ale przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. Koszt inwestycji znajdującej to ponad 3,7 mln zł. Środki w całości pochodzą z budżetu województwa. O szczegółach ma poinformować osobiście 6 grudnia w Mszanie Dolnej marszałek województwa Jacek Krupa.

(mr)

Komentarze

bystry
07.12.2017 16:30

mieszkaniec, ja to widzę że się ciągle zapowiada na razie jakieś dzieła.... nie widze żeby coś wiekopomnego powstało w Mszanie...nie mów mi o wodzie bo jak był syf tak jest...

Mszaniak
05.12.2017 12:41

Ulica Orkana ma numer 968 :D Sama z sobą się krzyżuje? :D

mieszkaniec
04.12.2017 21:50

do Mszana Dolna na Piłsudskiego to za Filipiaka, po co za 200 lat jak ciebie nie będzie

mieszkaniec
04.12.2017 21:47

Trzy lata rządów obecnego burmistrza i rady to tyle rzeczy w mieście się dzieje, że nawet pół z tego nie zrobiono dla mieszkańców wcześniej przez 8 lat! Brawo.

Mszana Dolna
04.12.2017 17:32

A kiedy na pilsudskiego za 200 lat

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »