• Sobota, 20 października 2018
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Informacje

Mikołajki jak z bajki (zdjęcia)

Data: 5 grudnia 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1432

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej zaprosił dzieci na imprezę "Mikołajki jak z bajki", która odbyła się w sali widowiskowej w remizie.

W programie imprezy było spotkanie ze św. Mikołajem, który przybył w góralskim powozie, występy grup baletowych Szafirki, Perełki i Attitude z Raby Wyżnej, konkursy i zabawy ze śnieżynkami, balonowe zoo, spektakl kukiełkowy "Baśń o Królowej Śniegu", a na koniec pożegnanie Mikołaja udającego się do Laponii.

(mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »