• Sobota, 15 grudnia 2018
  • Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

Informacje

Dzieci z pluszakami

Data: 7 grudnia 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 438

Uczniowie klas I - IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej wspólnie świętowali w bibliotece szkolnej Dzień Pluszowego Misia.

Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia przez dyrektor Martę Skowronek nagród i wyróżnień w czytelniczym konkursie plastycznym „Misie znane i mniej znane”. Uczestnicy mieli sportretować wybranego misia - bohatera książkowego. W konkursie wzięło udział 28 uczniów, którzy dowolnymi technikami wykonali portrety Kubusia Puchatka, Misia Uszatka oraz Misia Paddingtona.

Po podsumowaniu konkursu przyszedł czas na wspólną zabawę. Uczniowie klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego wzięli udział w konkursie wiedzy o misiach, rysowali portret misia z zasłoniętymi oczami i układali puzzle.

Imprezie towarzyszyła wystawa książek ze zbiorów biblioteki szkolnej i publicznej, których bohaterami są misie. Oddział przedszkolny przygotował album z ilustracjami do książki Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i niedźwiadek”, a uczennice klasy siódmej wykonały lapbooka, którego tematem była książka A.A. Milne „Kubuś Puchatek”.

Marta Chudzikiewicz-Kubies / materiały szkolne

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »