Informacje

Charytatywny Bal Walentynkowy

Data: 10 lutego 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 872

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce - Zdroju zaprasza na Charytatywny Bal Walentynkowy organizowany pod Honorowym Patronatem posła na Sejm RP Edwarda Siarki.

Bal odbędzie się 10 lutego 2018 r. o godz. 19.30 w Remizie OSP w Skomielnej Białej. Gości bawić będzie zespół muzyczny „Melodika”. Organizatorzy zapewniają gorące posiłki, bufet, moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w balu —tel. 604 774 558 lub 511 962 555 do dnia 8 lutego 2018r.

Dochód z Balu przeznaczony zostanie na budowę szybu windowego oraz zakup windy w budynku dla osób niepełnosprawnych, przy ul. Podhalańskiej 42b w Rabce - Zdroju.

Źródło: organizatorzy

Komentarze

sisi
16.02.2018 17:48

Patryk... to nie na miejscu....komentarz. Nie wazne kto bedzie , ważne by kasy nie żałował . A ty bedziesz ? Kasą wesprzesz czy tylko głupio komentujesz?

Patryk
08.02.2018 18:46

A skazana Ewa Przybyło będzie ?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »