• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Posiady kolędnicze z charytatywnym akcentem (zdjęcia)

Data: 12 lutego 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 758

W Zespole Placówek Oświatowych w Koninie odbyły się doroczne posiady kolędnicze. W tym roku były to szczególne posiady, gdyż była to impreza charytatywna, z której dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację małej Jowitki oraz rozwój rodzeństwa Halama.

W trakcie posiadów zaprezentowała się młodzież z ZPO w Koninie z jasełkami, grupa kolędnicza z Lubomierza, dzieci i młodzież z jasełkami ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej, Gminna Orkiestra Dęta z Niedźwiedzia oraz grupa kolędnicza uczniów klasy 5b z ZPO w Koninie.

W trakcie całej imprezy trwała loteria fantowa oraz licytacja różnych przedmiotów przekazanych jako wsparcie dla idei „Wielkie serca mamy, naszym dzieciom pomagamy” przez okoliczne firmy i osoby prywatne.

Za przygotowanie imprezy odpowiadał Zespół Placówek Oświatowych w Koninie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Kultury Ziemi Gorczańskiej wsi Konina.

Organizatorzy posiadów składają serdeczne podziękowania wszystkim firmom i osobom prywatnym, które wsparły finansowo, rzeczowo lub własną pracą całe przedsięwzięcie oraz tym wszystkim, którzy bawiąc się uczestniczyli w loteriach fantowych i licytacjach. Dzięki ofiarności i zaangażowaniu wielu osób posiady kolędnicze zamknęła kwota 10 821,60 zł.

Źródło: szkoła

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »