• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Pożegnali karnawał w rytmie disco

Data: 12 lutego 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 457

W Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu szkole odbył się Bal Karnawałowy. Zabawę poprowadzili aktorzy z Teatru Bazyl, których już wielokrotnie goszczono w progach tej placówki przy okazji przedstawień teatralnych i innych imprez.

Tym razem zaproponowali dzieciom tańce i zabawy przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek w rytmie disco z podziałem na 2 grupy: kl. 0 - III oraz kl. IV - VII. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd sali balowej wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Uczestnicy zabawy przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy bawili się wyśmienicie! Zabawę urozmaicano ciekawymi konkursami, m. in. z chustą animacyjną, znikające krzesełka, quiz z muzyką filmową.

Pląsy na parkiecie wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole – podkreślają zadowoleni lubomierzanie.

Anna Babuśka / materiały szkolne

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »