• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Przegrany sparing Wierchów

Data: 14 lutego 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 950

W drugim tegorocznym meczu sparingowym, przygotowująca się do rundy wiosennej klasy A drużyna KS Wierchy Rabka-Zdrój, przegrała na stadionie w Nowym Targu 1:4 z LKS Szaflary, drużyną, która na co dzień występuje w lidze okręgowej.

Honorową bramkę dla rabczan zdobył Kamil Lupa, który miał okazję na drugie trafienie, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszym sparingu Wierchy przegrały 0:1 z Watrą Białka Tatrzańska.

Klub poinformował też, że nowym zawodnikiem rabczańskiej drużyny został Piotr Szynalik, który ostatni sezon spędził w Toporze Tenczyn.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »