• Sobota, 20 października 2018
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Informacje

Stacja w nowych barwach (zdjęcia)

Data: 3 marca 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 3868

Był tort, szampan, balony, prezenty, goście i muzyka góralska, a wcześniej ksiądz z kropidłem. W sobotę w Rabie Niżnej uroczyście otwarto i poświęcono stację paliw przy drodze Rabka-Zdrój - Mszana Dolna, która rozpoczęła działalność pod nowym szyldem - CIRCLE K.

Obiekt poświęcił ks. Marian Krzystek, proboszcz z parafii w Rabie Niżnej. W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in.: właściciel stacji Tadeusz Patalita, burmistrz Mszany Dolnej Józef Kowalczyk, prezes CIRCLE K Mirosław Caputa, Piotr Kruk dyrektor regionalny CIRCLE K Polska i sołtys Józef Potaczek.

- Działamy już szósty rok, nasi klienci są zadowoleni, współpraca układa się bardzo dobrze - podkreślał Tadeusz Patalita.

Rabiańska stacja to pierwsza i jedyna stacja paliw na trasie Rabka-Zdrój - Mszana Dolna. Została otwarta w 2012 roku pod szyldem Statoil. Od 3 marca działa pod szyldem sieci CIRCLE K.

Materiał promocyjny / Brak możliwości komentowania

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »