Informacje

Urząd nieczynny w Wielki Piątek

Data: 30 marca 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 739

"Burmistrz Rabki-Zdroju uprzejmie informuje, iż w dniu 30 marca 2018 r. (Wielki Piątek), Urząd Miejski będzie nieczynny" - czytamy w komunikacie magistratu.

(mr)

Komentarze

smok(g)
07.03.2018 09:18

Jej ekscelencja zarządza święto, niczym w "Seksmisji", tyle że tam jej ekscelencja w wykonaniu śp Pana Michnikowskiego - to była klasa sama w sobie :)

pątnik
07.03.2018 08:57

@pokuta. Jadą na Kalwarię z całym Urzędem. Zamówiono już dwa autobusy. Będą prosić o przebaczenie i poparcie w jesiennych wyborach.

pokuta
06.03.2018 21:58

urząd nieczynny gdyż w Wielki Piątek Przybyło wraz z Wójciakiem przeznaczą czas na pokutę zakładając sobie wór pokutny przepasany sznurem posypią głowę popiołem Lepiej późno niż wcale ale i tak wam już nic nie pomoże

Stara baba co zęby jak pnioki mo
06.03.2018 17:48

Tylkiem do petenta...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »