• Sobota, 20 października 2018
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Informacje

Firma z Rabki-Zdroju podbija e-commerce

Data: 7 marca 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 2564

Portal sprzedażowy eBay zaprezentował swoich wyróżniających się sprzedawców. Jest wśród nich firma DTP-SOFT z Rabki-Zdroju Bożeny Kondys, którą założyła wraz z mężem Darkiem w 2006 roku. Dziś razem ze swoim zespołem nie tylko dostarcza oprogramowanie komputerowe klientom biznesowym z całego świata, ale pracuje także nad autorskimi grami komputerowymi dla dzieci.

- Wierzę, że kluczem do sukcesu w każdej branży jest innowacyjność. Inwestuję czas i kapitał w pracę nad nowoczesnymi rozwiązaniami zarówno w obszarze samej sprzedaży, jak kontaktu z zagranicznym klientem. W przypadku mojej firmy innowacyjność to klucz do sukcesu - mówi Bożena Kondys.

Pasją do nowinek technologicznych zaraził Bożenę jej mąż Dariusz, z którym wspólnie wpadli na pomysł rozkręcenia własnego biznesu. Bożena szybko dostrzegła duży potencjał w handlu oprogramowaniem i jako prezes stanęła na czele firmy DPT-SOFT. Decyzja o dołączeniu do eBay zapadła niemal od razu po założeniu firmy i w ciągu pierwszego roku przyniosła 30-procentowy wzrost sprzedaży. Dziś ponad 90% produktów trafia do klientów spoza Polski, w tym głównie do UE, Kanady, USA, Australii czy krajów azjatyckich.

Bożena razem ze swoim mężem nie spoczywają jednak na laurach i niebawem wypuszczą na rynek już trzecią autorską grę edukacyjną dla dzieci na urządzenia mobilne. Obecnie ich firma zatrudnia łącznie około 50 osób, z czego prawie połowa to informatycy i graficy komputerowi.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

mm
12.03.2018 20:55

To ta fajna firma, o której na wykopie i nie tylko, również u oficjalnego dystrybutora programu AV piszą, że sprzedaje "dziwne" licencje - i nie jest oficjalnym dystrybutorem tego AV na Polskę? Zalecam ostrożność.

windowsowiec
09.03.2018 09:46

A wystarczy wpisać w google Dtp soft opinie lub inny wynik który się wyświetla "osz...i" i mamy podgląd robienia biznesu w PL. Nawet niektóre firmy o nich piszą: https://avlab.pl/pl/panda-polska-ostrzega-przed-nieuczciwymi-sprzedawcami-nielegalnych-miskow

ciekawski
08.03.2018 18:29

Może warto by było,żeby odowiedni urzad sprawdził,ilu "czarnuchów" macie na stanie.

Wyborca
07.03.2018 17:38

Tylko pogratulować.

programista
07.03.2018 08:25

Jak w bajce...pracować za najniższą krajową,śmiać się czy płakać?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »