• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Jan Luberda Osobowością Roku 2017

Data: 12 marca 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2588

Założyciel i prezes firmy Blachotrapez z Rabki-Zdroju, jednego z największych w Polsce producentów blachy dachowej, został wybrany Osobowością Roku 2017 w kategorii biznes w plebiscycie "Gazety Krakowskiej".

- Osobowość Roku to nagroda indywidualna wręczana konkretnej osobie, ale by ją otrzymać potrzebny jest wkład i zaangażowanie wielu ludzi. To nie tylko wyróżnienie dla mnie, ale dla całej firmy i wszystkich osób, które codziennie pracują na nasz wspólny sukces - czytamy w komentarzu Jana Luberdy, który został opublikowany na stronie internetowej Blachotrapezu. - Cieszy mnie, że mieszkańcy Małopolski doceniają produkty marki Blachotrapez, a jednocześnie dostrzegają szerszy aspekt naszej działalności. Wyrośliśmy z tego regionu, od zawsze byliśmy obecni w życiu jego mieszkańców i nie zamierzamy tego zmieniać. Tym bardziej, że mamy silne poczucie wsparcia, ze strony przyjaznych nam ludzi.

Wyróżnienie w jego imieniu odebrała Renata Skawska, właścicielka firmy. Uroczystość odbyła się Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

(mr)

Komentarze

sceptyk
14.03.2018 19:24
IP: 37.47.68.209

Ludzie,zmiłujcież się, ten "plebiscyt" polegał na wysyłaniu płatnych smsów, więc kto miał więcej kasy-wygrał, a biedniejsi nie mieli szans. Z "osobowością" to nic wspólnego nie miało.... [Fragment usunięty - naruszenie Regulaminu]...

Bazyli
12.03.2018 19:33
IP: 83.22.107.139

Niestety Jan Luberda nie jest prezesem firmy Blachotrapez jak mówi artykuł. I szkoda!!! Jakby nim był to może pracownicy byliby bardziej ...[Fragment usunięty - naruszenie Regulaminu]...

Stara baba co zęby jak pnioki mo
12.03.2018 19:02
IP: 188.146.98.60

Trzeba by botoks wymienić,ten ponadczasowy już się zestarzal????...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »