• Poniedziałek, 18 marca 2019
  • Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Informacje

Rajdowcy w szkole

Data: 13 marca 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 607

Uczniowie szkoły w Mszanie Górnej mieli możliwość spotkać się z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji – Grzegorzem Bębenkiem i Michałem Bębenkiem.

W Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej od kilku lat realizowany jest projekt pod nazwą „Spotkania z ludźmi z pasją”. Uczniowie poznają osoby nietuzinkowe, niezwykłe, które odkryły, czym chcą się zajmować i co sprawia im przyjemność.

Michał i Grzegorz od lat tworzą zgrany duet - prywatnie są braćmi, natomiast zawodowo członkami załogi Platinum Subaru Rally Team. Z powodzeniem biorą udział w najważniejszych i najbardziej prestiżowych rajdach samochodowych w Polsce. W trakcie spotkania opowiedzieli wychowankom z Mszany Górnej o swojej drodze do sukcesu, zmaganiach, sportowej rywalizacji na drogach oraz o towarzyszących im trudnościach i radościach. Zwracali także uwagę na kwestię bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcali do rozwijania własnych zainteresowań.

Na zakończenie spotkania każdy z uczniów otrzymał plakat z autografami rajdowców, a przedstawiciele samorządu uczniowskiego podziękowali panom za interesujące spotkanie i życzyli im dalszych sukcesów.

Małgorzata Łabuz, fot. Małgorzata Łabuz, Marta Malarz

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »