Kolejna retransmisja w kinie Śnieżka

RABKA-ZDRÓJ: „Amore – mój hołd dla miłości” - to tytuł koncertu André Rieu z Orkiestrą Johana Staussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi, którego retransmisję 2 sierpnia o godz. 20.00 przeprowadzi kino Śnieżka.

Koncert ten to pokłosie albumu artysty pt. „Amore”, w którym zawarł on swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Kino "Śnieżka" przeprowadzi retransmisję koncertu, który odbył się 7 lipca w Maastricht, skąd pochodzi André. Jest to prawdziwa gratka dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa). Bilety w cenie 30 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe) do nabycia w kasie kina "Śnieżka".

Źródło: materiały prasowe