• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Ogłoszenia

POSZUKUJĘ PRACY! od zaraz !

Wtorek, 22 stycznia 2019

Poszukuję pracy od zaraz jestem zainteresowana praca na pół etatu lub cały etat . Jestem zainteresowana pracą na stanowisku biurowym( recepcja, sekretariat) praca w pensjonacie praca w sklepie wszelkiego rodzaju. Przyjmę też inne oferty pracy . Dołożę dużych starań aby moja praca była bez zarzutów.
Zainteresowanych podjęciem współpracy proszę o kontakt
telefoniczny 730191958 lub E-mail magda0396@op.pl.
Pracy poszukuję na terenie Rabki-Zdrój i Mszany Dolnej.

Kosmetyczne

Zapraszam na modelowanie i farbowanie brwi. Pracuje na profesjonalnych farbach oraz hennach. Ceny konkurencyjne. Pierwsze trzy Panie które do mnie zadzwoniom zrobię brwi gratis. Rabka-Zdrój. Tel. 796 643 258. Serdecznie zapraszamy ????

Praca

Firma Dach-rem ,producent rynien stalowych powlekanych ,zapraszamy do współprace wszystkich dekarzy . Na życzenie klijenta, pomiar i dostawa gratis.Dzwonić pod numer tel. 692 130 946 Serdecznie zapraszam . Ceny konkurencyjne.

Wynajmę lokal w Rabce Zdrój

Wynajmę lokal w Rabce Zdrój na ul Wąskiej 1 65m2 Lokal z toaletą, po remoncie jedynie wymaga odświeżenia. Więcej info pod telefonem
Cena 2500zł + media

OPAŁ SUCHY - SPRZEDAM

OPAŁ SUCHY - sprzedam
Sprzedam odpady ze stolarni z przeznaczeniem na opał; klocki suche, cięte. ( 30 zł mp)
Odbiór FPHU ODNOVA 34-745 SPYTKOWICE 281; tel. 606 636 376

INWENTARYZACJA W NIEMCZECH - 4680 ZŁ NETTO/4 TYGODNIE

Oferujemy pracę przy inwentaryzacji w marketach na terenie Niemiec. Gwarantujemy transport i zakwaterowanie.
600 zł NETTO dla nowych pracowników!
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:
- liczenie towaru w markecie,
- obsługa skanera elektronicznego.

Wymagania:
- umiejętność sprawnego liczenia,
- gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
- ukończone 18 lat.

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4680 zł netto za 4 tygodnie pracy,
- dodatkową premię 600 zł za wyjazd w styczniu,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- pierwszą wypłatę już po 5 dniach pracy,
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
- bezpłatny transport do pracy i z pracy oraz na terenie Niemiec,
- bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- opiekę polskiego koordynatora.

Aktualne terminy wyjazdów są dostępne po zalogowaniu się na stronie https://rekrutacja.invent.ag

Zgłoszenie i formalności możesz załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu!

Wyślij zgłoszenie poprzez naszą stronę lub wyślij SMS o treści: „Liczący – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329.

Oddzwonimy w ciągu 48h.

Chłopak i dziewczyna Szukają pracy

Witam. Razem z koleżanką szukamy pracy na terenie Zakopanego, Nowego Targu, Rabki Zdrój najlepiej od lutego. Oboje mamy doświadczenie pracy jako kelnerzy i na recepcji (z takowym wykształceniem), oraz bierzemy pod uwagę pracę także na magazynie. Do pracy w Zakopanym bierzemy pod uwagę pracę w pensjonacie/hotelu wraz z zamieszkaniem, a w okolice Rabki jesteśmy w stanie dojeżdżać. gdyby ktoś szukał pracowitych, sumiennych i odpowiedzialnych pracowników to proszę o kontakt sms, oddzwonię. Pozdrawiam

Skup,MERCEDES 190,124,C-KLASA, Sprinter,Kaczor i inne MERCEDESY

MERCEDESY kupię MERCEDESY !!!

Pracujemy 24 h. nr.tel. 511-268-711

Gwarancja dobrej ceny. Dojazd gratis!

Skup aut 7 dni w tygodniu.

Prowadzimy skup samochodów używanych na terenie całej Polski.

Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze,ciężarowe,pickupy,vany: powypadkowe, uszkodzone, spalone, po-leasingowe, od firm oraz od osób prywatnych, również bez OC i przeglądu technicznego.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów i zaoferować najlepsze ceny skupu !

ZADZWOŃ,WYŚLIJ MEJLA,SMS ODDZWONIMY W KILKA MINUT!
tel.511-268-711 czynny 24h

Sprzątanie

Posprzatam dom mieszkanie czy biuro tylko na terenie Rabki chabowki i skawy. Prosze o telefon wiecej informacji. Dojazd do klienta na miejsce

Sprzątanie

Strona 1 z 13‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›