• Wtorek, 23 kwietnia 2019
  • Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Ogłoszenia

Cieśla, Zbrojarz - PRACA we Wrocławiu

Środa, 17 kwietnia 2019

Przyjmiemy do pracy na budowę we Wrocławiu cieśli i zbrojarzy. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, umowę o pracę, pełne ubezpieczenie, dojazdy, odzież roboczą. Praca od zaraz. Kontakt: 505 603 202

Ustawiacz maszyn CNC

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą.
Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje
kandydatek i kandydatów na stanowisko:
USTAWIACZ MASZYN CNC
/ wydz. Wydział Obróbki Mechanicznej/
(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zadania:
•Ustawianie maszyn i urządzeń CNC zgodnie z obowiązującą dokumentacją,
•Zapewnianie należytej jakości wyrobów,
•Usuwanie błędów i usterek w ustawianiu maszyn,
•Dbanie o dobry stan techniczny maszyn i urządzeń obróbczych.

Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie w pracy,
•Znajomość rysunku technicznego,
•Znajomość specjalistycznego oprogramowania maszyn,
•Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi,
•Umiejętność organizacji pracy własnej
•Chęci do pracy i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
•Możliwość przyuczenia nowego zawodu,
•Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
•Pracę w stabilnej firmie w systemie zmianowym,
•Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i zróżnicowany system premiowy,

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375.

Aby Twoja kandydatura mogła być wzięta pod uwagę przeczytaj poniżej:
Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami. Możecie się skontaktować z nami w każdej chwili pod adresem: e-mail: rodo@valvex.com

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE

Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE”

Letnie opony 14 165 70

Wtorek, 16 kwietnia 2019

4 letnie opony 14 165 70 Uniroyal stan bdb Cena za komplet 250zl

Aluminiowe felgi r15 5x112

Komplet felg aluminiowych r15 r15 5x112 Audi a4b5

Sprzedam działkę inwestycyjną

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną ok. 500 m za granicą Rabki -Zdroju w kierunku Skomielnej- Białej. Działka położona na płaskim terenie. Działka o wielkości ok. 1950 m2, prostokątna, o szerokości przy wjeździe ok. 25m i długości ok. 100m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową.

ELEWACJE WYKONCZENIA WNĘTRZ!!

Nam zależy na zadowoleniu klienta i dobrej opini na rynku!
Tobie na solidnej i szybkiej realizacji? Może się dogadamy?
Oferujemy:
- termoizolacje budynków ( elewacje, ocieplanie poddaszy),
- kompleksowe wykończenia wnętrz) ( ścianki działowe, zabudowy, podłogi, flizy, szpachlowanie, gładzenie malowanie, podwieszanie sufitów, adaptacja poddaszy, hydraulika, elektryka).
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo- budowlanych.
666112394 - zapraszamy do kontaktu

Uslugi Brukarskie

Wykonuję prace związane z wykładaniem kostki brukowej oraz z kamienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność w tej dziedzinie. Prcę wykonujemy fachowo, solidnie i tanio. Oferujemy fchowe doradzctwo w zakresie do boru odpowiednich materiałów oraz technologi.

Felgi aluminiowe r16 5x100

Sprzedam komplet felg aluminiowych r15 16 5x100

Buty

Oddam za darmo buty na dziewczynkę rozmiar 27

sprzedawca w sklepie sportowym 4F w Rabce-Zdroju

Sklep sportowy 4F-na ulicy Jana Pawła II 42 poszukuje sprzedawcy-doradcy klienta. Mile widziane zainteresowania sportowe. Oferujemy pełną umowę o pracę, premiowy system wynagrodzeń, rabaty pracownicze, pracę w przyjaznej atmosferze. CV ze zdjęciem proszę składać na adres praca4fsport@interia.pl lub osobiście w sklepie. Ewentualne zapytania proszę kierować na adres mailowy lub pod numer tel. 691972637.