• Czwartek, 18 października 2018
  • Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Ogłoszenia

Sprzedam Mazda Premacy 2000r

Piątek, 12 października 2018

Mam do sprzedania Mazda Premacy 2000r.
250 tys km. Uszkodzona
Cena 2200 zł. Cena dotyczy kompletnego silnika i skrzyni biegów! Cena za całość samochodu to 3200 zł.
Kontakt od poniedziałku do piątku tylko od godziny 6 do 12!
Sobota i niedziela cały dzień
Tel. 660336785
Rabka Zdrój

szukam korepetytora z j.angielskiego

Piątek, 12 października 2018

Witam.Szukam korepetytora z j.angielskiego dla syna uczącego się w technikum w Rabce Zdroju.Najlepiej z Rabki lub okolic.Basia tel 508033848

Pracownicy z Ukrainy Szukają Pracy w Gastronomii

Piątek, 12 października 2018

Szukamy pracy w gastronomi w Polsce, jesteśmy z Ukrainy wśród nas są zarówno mężczyźni oraz kobiety. Aktualnie posiadamy wizy robocze, a część z nas posiada paszporty biometryczne na których także możemy rozpocząć pracę. Szukamy pracy w różnego rodzaju restauracjach oraz hotelach, możemy rozpocząć od zaraz lecz chcielibyśmy ustalić warunki współpracy przed przyjazdem. Język polski posiada znaczna część na poziomie komunikatywnym reszta początkujący, chętnie podejmiemy pracę w większej ilości godzin niż wynosi etat w Polsce. Wśród nas jest kilku dobrych kucharzy którzy posiadają bogate doświadczenie zdobyte w Europie w restauracjach na wysokim poziomie. Kontakt możliwy pod numerem 795-610-362 lub przesłanie drogą mailową.

Elektrycy z Ukrainy i Białorusi Szukają Pracy

Piątek, 12 października 2018

Elektrycy z Ukrainy oraz Białorusi poszukują ofert pracy w całej Polsce. Posiadamy odpowiednie dokumenty pozwalające na nawiązanie współpracy z firmą z Polski, wizy robocze, paszporty biometryczne, karty polaka. Wśród nas znajdują się osoby które pracowały w Polsce – Język polski na poziomie umożliwiającym dogadanie się z polskim zespołem oraz pracodawcą. Znamy systemy panujące w Polsce, posiadamy doświadczenie zarówno na wschodzie oraz w pracy w Polsce. Jesteśmy dyspozycyjni, jeśli zapewniają Państwo zakwaterowanie lub oferują pomoc w znalezieniu to duży plus dla nas. Wśród nas organizujemy pojedyncze osoby które od zaraz mogą rozpocząć współpracę oraz grupy kilkuosobowe którą mogą wspólnie pracować w małej brygadzie. Jeśli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę lub dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu prosimy o kontakt pod numerem 795-610-362.

Mężczyźni z Ukrainy szukają pracy na produkcji

Piątek, 12 października 2018

Mężczyźni z Ukrainy szukają pracy w Polsce na produkcji. Część z nas posiada paszporty biometryczne ale większość wizy robocze na 6 miesięcy. Szukamy pracy na wszelkiego rodzaju produkcjach, wśród nas są osoby które posiadają doświadczenie w pracach u producentów okien i drzwi PCV, kontrole jakości, prace fizyczne dla mężczyzn, składanie, montaże rożnego rodzaju - do wszystkiego szybko się przyuczamy. Język polski posiada znaczna część komunikatywny, reszta początkujący. Każda z osób gotowa jest pracę zacząć od zaraz, wcześniej chcielibyśmy omówić warunki współpracy. Kontakt pod numerem: 795-610-362 lub wiadomość mailowa.

Mężczyźni i Kobiety z Ukrainy do pracy na piekarni

Piątek, 12 października 2018

Kobiety i Mężczyźni z Ukrainy szukają pracy na piekarniach w całej Polsce, posiadamy doświadczenie które nabyliśmy w Pracy zarówno na wschodzie oraz w Polsce. Jesteśmy dostępni od zaraz ponieważ posiadamy odpowiednie dokumenty, część posiada paszporty biometryczne, a większość wizy robocze. Jeśli chodzi o język jest na poziomie komunikatywnym. Przed przyjazdem chcielibyśmy uzgodnić warunki pracy, jeśli mają Państwo możliwość pomóc lub zapewnić zakwaterowanie to będzie dla nas dodatkowy plus. Kontakt pod numerem telefonu: 795-610-362

Kelnerzy w hotelowej restauraji Austria

Piątek, 12 października 2018

KELNERZY W HOTELOWEJ RESTAURACJI AUSTRIAOferta pracy w Austrii

KELNERZY W HOTELOWEJ RESTAURACJI AUSTRIA - DARMOWE WYŻYWIENIE I ZAMIESZKANIE (PRACA OD GRUDNIA)

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 08321774.

OPIS STANOWISKA
Praca dla kelnerów w hotelu położonym w Austrii w regionie turystycznym. Praca od grudnia do marca następnie od maja do października

WYMAGANIA
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. niemieckiego
- możliwość przyjazdu w grudniu

NASZA OFERTA
- darmowe wyżywienie oraz zamieszkanie podczas całego pobytu
- wynagrodzenie od 1300 euro netto miesiąc
- pokoje 1 lub 2 osobowe blisko hotelu ( 50 m od hotelu)
- praca 8 h dziennie plus nadgodziny
- zatrudnienie bezpośrednio przez hotel

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt cekal.pl w tutule hotel Austria

Kobiety z Ukrainy Szukają Pracy

Piątek, 12 października 2018

Szukamy pracy w Polsce na sprzątaniu, pomocy kuchennej, produkcji oraz magazynach. Jesteśmy z Ukrainy, wśród nas są osoby które mają aktualne wizy robocze, doświadczenie i szybko się uczymy nowych rzeczy. Język polski na poziomie umożliwiającym dogadanie, jesteśmy gotowe pracować dłużej niż 8 godzin dziennie. Pracę możemy rozpocząć od zaraz, chciałybyśmy wcześniej ustalić warunki pracy telefonicznie oraz otrzymać informację na temat samej pracy. Lokalizacja w której będziemy pracować nie ma znaczenia, interesuję nas praca w całej Polsce, naszym celem jest zarobek oraz możliwość dłuższego pobytu i pracy w Polsce. Kontakt pod numerem telefonu: 795-610-362 lub wysłanie wiadomości na email.

Praca w zakładach drobiarskich- Holandia- również dla par!

Piątek, 12 października 2018

Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.
OPIS STANOWISKA:
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
- kontrola jakości
- pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego
OFERUJEMY :
- dodatki za pracę zmianową
- brak stawek wiekowych
- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- opiekę polskiego koordynatora
- mieszkanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- zaangażowania
- dobrej organizacji pracy własnej

APLIKUJ PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl
ZADZWOŃ POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)
LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"


Praca w branży spożywczej - również dla par!

Piątek, 12 października 2018

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
- prace magazynowe
- zbieranie zamówień
- pakowanie produktów
- kontrola jakości

Wymagania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- zarobki w euro
- cotygodniowe wypłaty na konto
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie
- transport do pracy
- ubezpieczenie
- dodatek zmianowy

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłać swoje CV na adres e-mail: biuro@liderjob.pl lub opole@liderjob.pl

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 240 000 lub +48 500 017 878, w godzinach od 8 do 16.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"