Ogłoszenia

części do silników Deutz, hurtownia części deutz, Serwis

Sobota, 11 sierpnia 2018

KT SERVICE - firma zajmująca się sprzedażą części do silników niemieckiej marki Deutz,
Jesteśmy importerem oryginalnych części firmy Deutz AG oferując znacznie niższe ceny w porównaniu z ASO Deutz.

Równolegle na stanie magazynowym posiadamy markowe zamienniki oryginalnych części Deutz.

Dzięki regularnym dużym dostawom bezpośrednio z fabryk produkujących dla firmy Deutz możemy zaoferować markowe części dostępne na stanie magazynowym w najniższych cenach na rynku.

Nie trać czasu i pieniędzy na pośredników którzy sprowadzają części „na zamówienie” !!!!!!!

KT Service:
- największy w Polsce magazyn części do silników Deutz typ. F2L511, F3L1011, F3L1011F, F4L1011, F4L1011F, F3L912, F4L912, F5L912, F6L912, BF4L913, BF6L913, BF4M1012, BF6M1012, BF4M1013, BF6M1013, F3L2011, F4L2011, BF4L2011, TCD2012, TCD2013, D3D, D7D, D7E, TAD
- części: Deutz, Bosch, NPR, Goetz, Mahle, Nural, Victor Reinz, Iskra, Sonne, Firad, KolbenSchmidt, King, Power Gasket, Power Seal,
- szybka realizacja zamówień, części z magazynu wysyłamy w dniu złożenia zamówienia,
- pomoc techniczna, oraz fachowy instruktaż montażu dla naszych klientów,
www.ktservice.com.pl

tel***************** 697 698 096 **************
cennik części deutz: http://ktservice.com.pl/pl/czesci/czesci-deutz/
sklep internetowy z częściami do silników Deutz : http://www.czesci.info.pl/
http://czescideutz.com.pl/
Tłoki deutz, uszczelki deutz, pierścienie deutz, cylinder deutz, panewki deutz, pompa wody deutz, pompa oleju deutz, pompa wtryskowa deutz, pompowtryskiwacz deutz, wtryskiwacz deutz, pompka zasilająca deutz, śruby głowicy deutz, cewka gaszenia deutz, elektrozawór deutz, turbosprężarka deutz, sprężarka powietrza deutz, wałek rozrządu deutz, wał korbowy deutz, tulejki główki korbowodu deutz, korbowód deutz, sterownik deutz, aktuator deutz,

Potrzebujesz kierowcy? Dzwoń !

Sobota, 11 sierpnia 2018

Usługi związane z transportem osób.
Zakres usług:
- Wesela
- imprezy firmowe i szkolenia
- wyjazdy integracyjne
- spotkania biznesowe
- transfery lotniskowe
- imprezy okolicznościowe
- Możliwość wynajęcia również auta z przyczepą (przyczepa lekka, otwarta, 650kg ładunku)

Potrzebujesz kierowcy i transportu? Zadzwoń!

Piaskowanie

Sobota, 11 sierpnia 2018

Piaskowanie
Piaskowanie felg,dekli i innych elementów - stalowych, aluminiowych bez malowania.


Cena 20-25zł.

Lastryko szlifowanie- renowacja

Sobota, 11 sierpnia 2018

Szlifowanie schodów lastrykowych wewnętrznych lub zewnętrznych, balkonów, tarasów, nagrobków itd. - wykonam.
Szlifowanie klatek schodowych przy okazji remontu.
Posadzki wykonane z lastryko są dość wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, jednak z czasem, jak każdy rodzaj posadzki, ulegają zniszczeniu i zabrudzeniu. Taki brud jest niemożliwy do usunięcia w trakcie codziennego mycia. W takich przypadkach konieczne jest wykonanie gruntownego czyszczenia, a w większości przypadków potrzebne jest także szlifowanie i polerowanie lastryko. Szlifowanie lastryka wykonujemy w celu przywrócenia jego walorów estetycznych i użytkowych.

skup aut MERCEDESÓW 190,124,Sprinter.Kaczor i inne ciężarowe cały kraj 24h

Sobota, 11 sierpnia 2018

ZAPISZ NUMER TELEFONU !!! 511-268-711

Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY :

Mercedes 190,124,123

Mercedes SPRINTER każdy model 208,210,212,213,216,308,310,312,313,316,408,410,412,413,416

Mercedes KACZKA każdy model 207,208,210,307,308,310,407,408,410

MERCEDESA 1422,1622,1735,1820,1827,1838,2538,1922,2222,2224

MERCEDESA 814,817,914,917.

MERCEDESA 1117,1120,1317,1320.

ZAPŁACIMY NAJWIĘCEJ !!!!

Jeżeli chcesz zmienić samochód i niezbędna do tego celu jest sprzedaż aktualnego pojazdu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu samochodów uszkodzonych i używanych.

Ogłoszenie dotyczy terenu całej POLSKI

Auta w każdym stanie prawnym,wizualnym,technicznym itd

Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu

UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY ,GOTÓWKA OD RĘKI

Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego,mejlowego lub SMS oddzwonimy w kilka minut 511=268-711

POSZUKUJĘ PRACY! OD ZARAZ!

Piątek, 10 sierpnia 2018

Witam poszukuję pracy,interesuje mnie praca na umowę (pełen etat lub pół etatu.) Jestem zainteresowana pracą w sklepie odzieżowym, kosmetycznym, drogeriach, księgarniach w sklepie, obuwniczym AGD itp. Sklepy wszelkiego rodzaju (byle nie spożywcze.)Mogę również przyjąć ofertę pracy w biurze. W biurze obsługi klienta, hotelu ,pensjonacie siłowni ,fitness(na stanowisku recepcjonistka), BĄDŹ INNĄ PRACĘ.Posiadam doświadczenie dwuletnie w marketingu bezpośrednim. (znajomość kosmetyków naturalnych wiedza,stale poszerzana) i wiele innych doświadczeń. Jestem osobą,ambitną, pracowitą, możliwość poszerzenia wiedzy w danym zakresie pracy jak najbardziej realna. Szybko pojmuję przekazaną mi wiedzę. Bardzo zależy mi na pracy. Dołożę wszelkich starań aby moja praca i współpraca była bez zarzutów.
Zainteresowanych podjęcia współpracy proszę o kontakt.
Jestem zainteresowana pracą na terenie Rabki Zdrój.

SPRZEDAM SPÓŁKI Z KONCESJĄ OPC, LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, KRAJOWY SPEDYCJE / Gotowe Fundacje 603557777

Piątek, 10 sierpnia 2018

- Gotowe Spółki z o.o. z koncesją OPC na obrót paliwami

- Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN

- Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycję: 20.000.00 PLN

- Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport międzynarodowy: 20.000.00 PLN

- Raje Podatkowe Belize Seszele Delaware: 10.000.00 PLN

- Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN

- Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN

- Gotowe spółki akcyjne z VAT EU: 7.500.00 PLN

- Gotowa spółka zagraniczna z VAT EU 3.000 EURO

- Gotowa Fundacja 7.500.00 PLN

- Wirtualne Biuro 199.00 PLN

- Rachunki bankowe dla firm i osób fizycznych, przelewy online, wymiana walut

- Internetowa Platforma Płatnicza Internetowy Kantor Wymiany Walut 150. 000 PLN

Kontakt:

www.gotowespolki.pl

+48603557777

+48663399750

+ 48666999559

Technik usług kosmetycznych, manikiurzysta, wizażystka,

Piątek, 10 sierpnia 2018

Technik usług kosmetycznych, manikiurzystka, czy wizażystka/stylistka to wymarzone zawody dla wielu z nas. Jedynie w Żaku w przeciągu roku lub dwóch lat można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Nauka w trybie zaocznym pozwala kontynuować pracę zawodową i łączyć ją ze zdobywaniem nowych kompetencji! Nie zwlekaj – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszy semestr rusza niebawem! Zapisz się online, by zarezerwować miejsce w grupie: http://www.zak.edu.pl/formularz Od momentu, gdy zdobędziesz u nas wiedzę praktyczną, nie będziesz musiała płacić już żadnej kosmetyczce – teraz to Ty będziesz specjalistką!
Zapraszamy do sekretariatu Szkoły, Nowy Targ ul. Kościelna 20 tel: 182666500

sprzedam

Piątek, 10 sierpnia 2018

Sprzedam samochód 7- osobowy Lancia PHEDRA 2,2JTD. Moc silnika 140.Przebieg 320 tys.Cena 5000 do negocjacji .Więcej informacji pod telefonem 788155925

Ubezpieczenia - Rabka Zdrój

Piątek, 10 sierpnia 2018

Ubezpieczenia

- Samochodowe

OC, AC, NNW, Assistance

- turystyczne
- na życie
- rolnicze oraz inne


www.olx.pl/408335987


PROMOCJA!!! Dla każdego kto wykupi, przedłuży lub opłaci polisę - Prezent GRATIS!!!!!

Rabka Zdrój
Ul. Kilińskiego 1D

/naprzeciwko banku Pekao S.A./

Zapraszamy!