• Poniedziałek, 17 lutego 2020
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Nieruchomości

OKAZJA 2 POKOJOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W CENTRUM MSZANY DOLNEJ - 95000zł

Data: 14 lutego 2020, Godzina: 19:28, Piątek (3 dni temu) Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość – 2 pokojowe własnościowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji – cicha i spokojna okolica a zarazem centrum Mszany Dolnej.

Mieszkanie o powierzchni ok 36m2 mieści się na pierwszym pietrze kameralnego budynku wielorodzinnego (w sumie jest tam 5 niezależnych lokali) i składa się z dwóch średniej wielkości pokoi pokoi oraz kuchni. Aktualnie bez łazienki jednak jest możliwość jej bezproblemowego wydzielenia i zrobienia niedużym kosztem (bliski dostęp do odpływów i wody). Do lokalu przynależy również udział w części wspólnej niemałej działki co przekłada się na możliwość swobodnego korzystania z ogrodu, parkingu lub możliwość postawienia garażu w przyszłości.

Mieszkanie ma bardzo niskie opłaty za wodę – tylko 15zł miesięcznie od osoby. Kanalizacja miejska. Prąd z własnym licznikiem.

Dodatkowo nieruchomość jest całkowicie BEZCZYNSZOWA, co będzie przekładało się na spore oszczędności w skali miesięcy i lat.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Kontakt – Piotr – 889 342 345

Dane kontaktowe

  • Telefon889 342 345
  • E-mailpietjas@wp.pl